מחירון בובקט

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
תוכן עניינים

מחירון בובקטכל עוד מחפשים באינטרנט מידע לגבי מחירון בובקט, המטרה היא כנראה לבצע את אחת מעבודות השטח, העפר או עבודות תשתיות מורכבות בתחומים של חשמל, קרקע, מים, צנרת, גז ועוד. עם זאת, בובקט יכול לשמש גם עבור מקרים אחרים, כמו למשל גינון, עבודות חפירה קלות ועוד. היכן מתחילים וכיצד יודעים מה לשכור? הנה מחירים, מידע וכל מה שצריך לדעת. 

לא מאוד מורכב בימינו לאתר באינטרנט מחירון בובקט או מחירון מחפרונים, אבל לעיתים קשה לנווט בין חברות ההשכרה השונות ולמצוא את החברות המומלצות ביותר. בשל כך, ההמלצה הכי טובה היא לערוך איזושהי השוואת מחירים וכם סקר שוק לפני ששוכרים בובקט. כמו כן, כדאי כמובן לעשות את השיקו של השכרת בובקט מול רכישת בובקט. כדי להחליט מה יהיה עדיף, לרכוש או לשכור בובקט, מומלץ לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

  • תדירות שימוש: חשוב לאפיין את תדירות השימוש במכונה וכך להבין מה משתלם יותר. 
  • אופי העבודה: האם העבודה צפויה? האם אתם מתמודדים עם מקרי בלת"מ? אם עניתם כן על השאלה האחרונה, כדאי שיהיה בובקט תמיד זמין בהישג יד, קרי יהיה עדיף כנראה לרכוש אחד. 
  • כוונות התפתחות עסקית: האם אתם מתכננים להתפתח עסקית? האם יש תכנון להגדיל את הצי הלוגיסטי? אם כן, בשלב מסוים ייתכן שרכישה תהיה בלתי נמנעת. 
  • תחזוקה: עד כמה אתם יכולים לטפל בנושא התחזוקתי של המכונה בטווח הארוך? אמנם ישנם מוסכים עבור בובקטים, אבל תחזוקה שוטפת מסוימת תמיד נדרשת. בעלות על כלי כזה תצריך הקפדה על כך. 
  • גישה לכלים חדישים: השכרת בובקט תאפשר גישה תמידית לכלים הכי חדישים. מצד שני, רכישת בובקט מקבעת את הבעלים עם מכונה ספציפית עד רגע החלפתה. 
  • תקציב: לבסוף, תקציב הוא אחד השיקולים העיקריים בהתלבטות בין רכישה לבין השכרת בובקט. בטווח המיידי, השכרה תהיה זולה יותר. בטווח הארוך, אם העבודה מרובה או אפילו יומיומית, רכישה עשויה להיות יותר משתלמת. 

כמה עולה בובקט? מחירון בובקטים רכישה

מתלבטים בין בובקט להשכרה או רכישת בובקט? ובכן, המחירים שונים לגמרי וישנם פערים משמעותיים בין 2 האופציות הנ"ל. אם מעוניינים לרכוש בובקט חדש, המחירים יכולים להגיע לכ-150,000 ₪ עבור מכונה חדשה. אם מעוניינים לרכוש בובקט משומש, המחיר יהיה תלוי ברמה התחזוקתית של הבובקט. 

בממוצע, מחיר רכישת בובקט משומש יכול לנוע בין כ-30,000 ₪ ל-75,000 ₪. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון גם את המשכורת החודשית הנדרשת עבור מפעיל המכונה. בממוצע, המשכורת של מפעיל בובקט יכולה לנוע בין כ-7,500 ₪ – 8,000 ₪ בחודש. 

מחירון בובקט להשכרה – כמה עולה לשכור בובקט?

אם הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים בהשכרת בובקט ולאו דווקא ברכישתו, ריכזנו עבורכם מחירי השכרת בובקטים, אבל לא רק. מעבר לבובקטים, ישנם כלים הנדסיים אחרים שחשוב להכיר ויכולים לספק את אותו מענה שאותם בובקטים מספקים. יש לציין, המחירים יכולים להשתנות בין חברה לחברה, לכן חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות השכרת בובקט. הנה מחירון השכרת בובקט וכלים הנדסיים:

סוג הבובקט\כלי הנדסי מה חשוב לדעת? מחיר השכרת כלי הנדסי 
השכרת מפלסת  בעוד שבובקטים משמשים בפעמים רבות לדירוג קרקעות או יישורן, מפלסת יכולה לבצע עבודות דומות בתחום הזה. כ-4,500 ₪ – 6,000 ₪ ליום עבודה\לשעת עבודה (תלוי בפרויקט).
השכרת מיני מחפרון  מדובר על מיני מחפרון אופני עם 57 כ"ס. מכונות אלו מגיעות עם טרנצ'ר 1 מ' עומק ורוחב 10-20 ס"מ. כ-190 – 300 ₪ לשעת עבודה.
השכרת יעה זחלי  יעה עם רוטר 150 כ"ס  כ-290 ₪ – 350 ₪ לשעה
מיני מחפרון זחלי  כף 20-40 פטיש שבירת מבנים (פטיש אוויר) כ-170 ₪ – 250 ₪ לשעה 
מחפר קטן או גדול  מחפרים הידראוליים זחליים 23 – 29 טון ומעלה. כ-400 ₪ – 600 ₪ לשעה
השכרת בובקט בובקטים בגדלים אחידים המותאמים לעבודות קלות עד בינוניות.  כ-1,200 ₪ – 1,600 ₪ ליום עבודה אחד. 

יש להדגיש, המחירים שלעיל מובאים כהמלצה צרכנית. עם זאת, הם כן משקפים את מחירי השוק ומומלץ להיעזר במחירון הנ"ל כדי לאתר את חברת ההשכרה הנכונה. לכן, הנה כמה טיפים לאיתור חברת השכרת ציוד הנדסי מהסוג הזה של בובקט.

טיפים לאיתור חברת השכרה של בובקט 

בראש ובראשונה, חשוב לדעת כי חיפוש אונליין של מחירון בובקט זה לא מספיק. בפועל, לאחר שבודקים מחירי בובקט להשכרה, צריך לערוך מחקר שוק וגם השוואת הצעות מחיר. אם אתם מתקשים בכך, ישנם בימינו אתרי אינטרנט שמבצעים עבורכם השוואת מחירים בין חברות השכרת בובקטים. 

בכל מקרה של התלבטות, חשוב לקבל את הייעוץ הנכון, כי בחירת הבובקט המתאים תשליך על איכות והצלחת העבודה. אם אתם מתלבטים בין מכונה כזאת לאחת אחרת, צוות TRACTORS ישמח לספק ייעוץ ללא התחייבות, הצעות מחיר מחברות השכרה שונות ועוד. 

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מנצחת עבור השכרת בובקט. 

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו!

השכרת מחפרון, השכרת בובקט ועבודות עפר עם החברה המובילה בארץ. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי עם המון ותק ונסיון בתחום.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
התקשרו עכשיו