השכרת טרקטור

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
תוכן עניינים

אם אתם מבצעים פרויקט בנייה גדול וזקוקים לטרקטור צמוד, המאמר הבא מיועד עבורכם. באילו מקרים תצטרכו לשכור טרקטור, מה היתרונות של השכרת טרקטור ומה חשוב לבדוק לפני שעושים את זה? כל התשובות לפניכם.

באילו מקרים תצטרכו לשכור טרקטור?

יש מגוון רחב של מקרים שבהם תרצו לשכור טרקטור על מנת לבצע עבודה כל שהיא. לדוגמא, במהלך פרויקט בנייה צריכים הקבלנים המבצעים לפנות הרבה דברים כבדים מהאתר, כמו סלעים כבדים והמון אדמה. אין ספק שהכלי הכי יעיל להתמודדות עם האלמנטים הללו הוא הטרקטור.

יש מקרים אחרים שבהם הממשלה מבצעת פרויקטים גדולים שקשורים בהנחת תשתיות וגשרים והטרקטור מאוד יעזור בעבודה. בין אם מדובר בפינוי של דברים כבדים באתר של בניית התשתיות או הובלה של דברים כבדים מקום למקום, הטרקטור הוא הכלי שתצטרכו.

בנוסף, הטרקטור הוא כלי יעיל מאוד לכל פרויקט שבו מעורבים אלמנטים כבדים שצריך להעביר אותם ממקום למקום. כך הטרקטור למשל יכול לשמש אתכם אפילו בשיפוץ כולל של הבית, פינוי פסולת כבדה, בלוקים כבדים ועוד מגוון רחב של עבודות שאתם צריכים לבצע.

מה היתרונות של השכרת טרקטור?

להשכרת טרקטור יש מגוון רחב של יתרונות, אך בראש ובראשונה זה יעניק לכם שקט נפשי. אתם לא צריכים לרכוש את הטרקטור, אתם לא צריכים לתחזק אותו, אתם לא צריכים לעשות לו ביטוח ואתם יכולים ליהנות מראש שקט. לטווח הארוך, אין ספק שהשכרת טרקטור היא גם יותר משתלמת מרכישה עצמאית שלו.

בסופו של דבר מה שאתם רוצים זה להתמקד בפרויקט ולצלוח אותו בשלום. כשאתם שוכרים טרקטור אתם משאירים לעצמכם ראש נקי למשימות חשובות באמת וזה כבר צעד וחצי בדרך להצלחה.

כמה עולה לשכור טרקטור?

עלות השכרת טרקטור עשויה להשתנות בהתאם לסוג הטרקטור וכמובן למשך הזמן שתשכרו אותו. באופן כללי נוכל לומר שעלות השכרת טרקטור היא כ- 2000 ₪ ליום והיא גם כוללת מפעיל מנוסה. כמובן שהמחיר הזה כולל את הובלת הטרקטור לאתר והחזרה שלו בתום הפרויקט לחברת ההשכרה.

לפני שאתם ממהרים לבחור חברה להשכרת טרקטור אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים בכמה חברות. במיוחד אם אתם צריכים את הטרקטור לתקופה מושכת, תוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תעשו את סקר השוק הזה.

יש חברות שמציעות מבצעים מעת לעת או לפחות נותנות מחיר טוב יותר לכאלה ששוכרים את הטרקטור לטווח ארוך יותר. נכון, זה דורש מכם מעט יותר עבודה אך האמינו לנו שזה ישתלם לכם בסופו של דבר.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים טרקטור?

זמינות

לפני שאתם ממהרים לבחור חברת השכרה אנחנו ממליצים לכם קודם לבדוק אם יש לה בנמצא טרקטורים זמינים לפרויקט שלכם. אם הפרויקט שלכם הוא פרויקט עתידי ואתם לא לחוצים בזמן אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות גמישים יותר. אך אם אתם צריכים את הטרקטור באופן מידי חשוב שתבחרו בחברה שיש לה את הכלים זמינים כאן ועכשיו.

ביטוחים

הדבר שהכי חשוב שתבדקו הוא שהכלי שאתם לוקחים מבוטח. לכל מקרה של תאונה או שיקרה משהו עם הטרקטור, אתם ממש לא רוצים להיקלע למקרה שבו אתם לא מכוסים. דרשו לראות את התעודות בעיניים ואל תתביישו, אחרת אתם עלולים להיקלע למצב ממש לא נעים.

מצב הכלי

אל תשכחו שהטרקטור הוא כלי עבודה ואם הוא לא יהיה מתוחזק כמו שצריך אתם חושפים את עצמכם לתקלות שיכולות לתקוע לכם את הפרויקט. לכן, לפני שאתם לוקחים את הטרקטור ודאו שהוא נמצא במצב טוב, שהוא מתוחזק ושהוא עבר את כל הטיפולים שצריך. אם אתם רואים שהטרקטור לא מתוחזק כמו שצריך, לא נקי או שעולה בכם איזה שהוא חשד שעלולה להופיע תקלה, פשוט אל תקחו אותו.

נגישות

זכרו שאתם צריכים שהטרקטור יגיע אליכם לאתר איך שהוא. בניגוד לרכב רגיל, הטרקטור לא יכול לעלות על הכביש לזמן ממושך ולכן אתם צריכים לבחור בחברת השכרה שמספקת שירותי הובלה. השירות הזה צריך להיות חלק בלתי נפרד מהשירות של החברה וכך גם מבחינת המחיר כמובן, אתם לא אמורים לשלם בנפרד על ההובלה של הכלי.

מי רשאי לנהוג על הטרקטור ששוכרים?

זה שאתם שוכרים טרקטור זה לא אומר שלא חלה עליכם האחריות לשמור על החוק. לכן, מי שרשאי לנהוג על הטרקטור הוא אך ורק אדם בעל רישיון. אם תעלו על הטרקטור ללא רישיון אתם למעשה עוברים על החוק וצפויים לקנס חמור מאוד, קחו זאת בחשבון. אין לכם רישיון? קחו בחשבון שלא תוכלו לשכור את הטרקטור, גם במחיר של תקיעת הפרויקט.

לסיכום, אם אתם מנהלים פרויקט בניה או כל פרויקט אחר שבו אתם זקוקים לטרקטור צמוד, אנחנו בהחלט ממליצים לכם ללכת על האופציה של ההשכרה. מעבר לעובדה שזה יותר משתלם, אתם גם נהנים משקט נפשי וראש שקט במהלך הפרויקט.

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו!

השכרת מחפרון, השכרת בובקט ועבודות עפר עם החברה המובילה בארץ. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי עם המון ותק ונסיון בתחום.

התקשרו עכשיו