השכרת בובקט

בובקט להשכרהישנם כלים שונים וסוגי ציוד אשר נדרשים באתרי בנייה, באתרים של עבודות תשתית, באתרים של עבודות עפר, אינסטלציה ועוד. מלבד כלי צמ"ה כבדים כמו מחפרים, בפעמים רבות אנשי המקצוע נדרשים להזמין בובקט להשכרה. מתי הוא יידרש? כמה יעלה? הנה כל המידע הנדרש לכם בעת הזמנת בובקטים להשכרה. 

צריכים בובקט? אולי מחפרון? מה לגבי מיני באגר? אם אתם לא בטוחים מה בדיוק צריך, חשוב להכיר קודם את הבובקט ולהבין מה הוא עושה. השכרת בובקטים היא דבר אחד, אבל לא פחות חשוב מלהשיג בובקט במחיר טוב – להשיג את הכלים הנכונים לסוג הפרויקט. באופן כללי, באפשרותכם לבחור בין סוגי הכלים הבאים:

 • מחפרונים ומיני מחפרונים (הנקראים גם "באגר").
 • מכבש קל וכבד (מהסוג הרוטט).
 • בובקט בגודל סטנדרטי קבוע.
 • מחפרון זחלי או אופני.
 • טרקטור, מפלסת או מגרדת ממונעת ועוד. 

מה הוא בובקט להשכרה ומדוע צריך אותו? 

לא רבים יודעים זאת, אבל "בובקט" זו למעשה שמה של חברה אמריקאית אשר מתכננת ומפתחת ציוד קל וכבד יותר מהסוג ההנדסי. כאשר מדובר על כלים מהסוג של בובקט, הכוונה היא לכלים שמסוגלים לבצע את סוגי העבודות הבאות:

 • שינוע: ניתן לשנע בעזרת בובקט להשכרה את אותם חפצים כבדים, שלא מאפשרים שינוע ידני.
 • אתרי בנייה: ניתן להעביר עם הבובקט חומרי גלם מסוגים שונים, לרבות בטון (עד משקל מסוים). 
 • גינון וחקלאות: בובקטים להשכרה יכולים לשמש גם בעבור מטרות גינון שונות, לרבות חפירה והכנה של חממות מקצועיות. 
 • הריסה: עם בובקט ניתן להרוס מבנים ישנים קטנים עד בינוניים. 
 • עבודות עפר: ניתן ליישר משטחים, כבישים, לייצר מדרגים בגבהים שונים ועוד. 

בסופו של דבר, כל פרויקט באשר הוא יכול להצליח – רק אם נעזרים בציוד המתאים. בתוך כך, שירות של בובקט להשכרה הינו שירות אשר מזמינים כאשר נדרשות עבודות שנחשבות "עבודות קלות". בעבודות אלו, הבובקט יעיל מאוד ויכול לזרז ולהאיץ תהליכי עבודה סיזיפיים וידניים. 

על מה צריך להקפיד כאשר שוכרים BOBCAT?

כאשר שוכרים בובקט, חשוב לוודא שמוכנים היטב לכל תרחיש שלא יבוא. לפני להשכרה, חשוב למשל לבדוק שהבובקט עבר טיפול לאחרונה וכי הוא תקין ללא דופי. לכל כלי תחבורה בישראל יש רישומים בדיוק בשביל הדברים האלו, קרי בעבור תיעוד התחזוקה שמכונות ורכבים עוברים. בהקשר הזה של העניין, במידת האפשר, יש לבקש לעיין ברישומי התחזוקה של הבובקט או לברר לגבי הפעם האחרונה שהוא טופל. כמו כן, יש לברר במדויק מה הטיפול האחרון כלל, למשל:

 1. בובקט אמור לעבור החלפת שמנים ופילטרים שונים מעת לעת.  
 2. הכלי אמור לעבור חלפת או בדיקת צמיגים.  
 3. כף הבובקט צריכה לעבור חיזוקים או תחזוקה במידת הצורך (הכף איתה הבובקט מרים חומרים שונים).
 4. יש צורך בבדיקת החלקים ההידראוליים של הבובקט.

בסופו של דבר, כל מכונה אמורה לעבור את הבדיקות והתחזוקה התקופתיות שלה, מה שניתן לבדוק תמיד מול הוראות היצרן. לפיכך, לפני שמזמינים בובקט להשכרה, אפשר גם לשקול לעיין בהוראות התחזוקה של המכשיר. 

כמה עולה בובקט להשכרה?

לפני שמבררים מחיר בובקטים להשכרה, יש לציין כי בובקט הוא רק אחד מתוך כמה פתרונות של כלים הנדסיים שונים. לכן, ריכזנו עבורכם מחירון השכרת בובקט הכולל גם פתרונות אחרים כמו מחפר קטן וגדול, מיני מחפרון ועוד. הנה מחירון בובקט להשכרה:

סוג המכונה להשכרה מידע נוסף מחיר השכרה 
בובקט המחיר לרוב ייקבע לפי יום עבודה ולא לפי שעה. כ-1,200 ₪ – 1,650 ₪ 
מיני מחפרון זחלי או אופני  כ-170 ₪ – 250 ₪ לשעה
מחפר קטן או גדול הידראולי כ-400 ₪ – 570 ₪ לשעה 
טרקטור דחפור 520 כ"ס הידראולי כ-730 ₪ – 950 ₪ לשעה

השכרת בובקט אמנם לא זולה, אבל בובקט הוא אחת מהאפשרויות הזולות ביותר כאשר מדובר בכלים הנדסיים שונים. אבל, לאחר שסוקרים את המחירים לעיל, קל יותר לערוך השוואת מחירים בין חברות השכרת בובקטים. 

השוואת מחירים להשכרת בובקט – מה לבדוק?  

השוואת מחירים בין חברות ההשכרה של בובקט אמנם חשובה, אבל לא פחות חשוב – להסתכל מעבר לתעריף ההשכרה היומי או השבועי. לצורך העניין, כדאי לשקול את משך הזמן שצריך לשכור את הבובקט. זאת, משום שתעריפי ההשכרה בדרך כלל נמוכים יותר כאשר תקופת ההשכרה ממושכת. 

בנוסף, תמיד חשוב לבדוק אם יש עמלות נסתרות ועלויות נוספות הקשורות ל-3 פרמטרים עיקריים:

 • שינוע הבובקט למקום העבודה הנדרש. 
 • איסוף הבובקט בסיום הפרויקט. 
 • תפעול המכונה ע"י אדם מוסמך בעל רישיון מכונה ניידת.

לאחר שבודקים את כל הפרמטרים הנ"ל, קל יותר לאתר את חברת ההשכרה הנכונה לסוג הפרויקט שלכם. אם אתם צריכים מאיתנו כל מידע נוסף, צוות tractors ישמח לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות, הצעת מחיר תחרותית ותמיכה או שירות עבור כל סוגי הבובקטים וכלים הנדסיים אחרים. 

לפרטים ומידע נוסף

התקשרו עכשיו